Koktejl Apricot Summer

Apricot Summer

rezervace

rte

tes

APRICOT SUMMER

Nová letní pecka pochází přímo z naší zahrady. O její nezapomenutelnou chuť se postaral náš barman Honzík. Ve volné chvíli natrhal meruňky a uvařil z nich vynikajicí pyré, které je hlavní ingrediencí pro tento fresh koktejl.

Jak se mu to povedlo? To musíš posoudit ty!

Složení
Bourbon bulleit
Likér Bentiana (čistě přírodní produkt)
Southern Comfort
Sirup Bílá čokoláda
Meruňkové pyré
Limetová šťáva

Ozdoba
sušená meruňka s blanšírovanou mandlí a medem

%

fresh

%

ovoce

%

chuť

%

pablo

Komentáře

PABLO HOT DOG

Když jsme přemýšleli o otevření stánku na brněnské přehradě, bylo nám více než jasné, že je před námi nelehký úkol.

Museli jsme vymyslet jídlo, které si vezmeš do ruky, lze vyrábět ve vysoké kvalitě na ploše 7m2, ve velkém množství, rychle a bez polotovarů.

Kritéria byla jasně nastavena, netrvalo dlouho a nápad byl na světě. Hot dog všechny tyhle požadavky splňuje a podle nás je to další věc, co lidé milují a málo kdo se je snaží dělat opravdu dobře.

Upekli jsme si vlastní Hot dogové pečivo, oslovili kamaráda z uzenářství Steinex, nakoupili moře surovin a zalezli na měsíc do kuchyně.

Jak to celý dopadlo?

To se dozvíš v Brně na Príglu. Náš stánek najdeš hned vedle legendárních langošů.

PÁREK

97 % MASA

p

ZELENINA

VŽDY 100% ČERSTVÁ

OMÁČKY

PABLOVA RECEPTURA

PEČIVO

ORIGINÁL PABLOVO

VALENTÝN V ESCOBARU

NA VALENTÝNA V PABLO ESCOBARU

Na svátek zamilovaných upeče Pablo housky ve tvaru srdce, namíchá koktejl ”Jahodové pokušení” a připraví tématicky zdobené otevřené belgické pralinky.

Lásce zdar, tým Pablo EscoBar.

Kartel v rozkvětu

PROČ JSME PABLO ESCOBAR aneb KARTEL V ROZKVĚTU

Velké díky patří našim hostům, fanouškům ale i hejtrům, kterých se o náš podnik otírá stále víc a víc. Aby jsme v tom měli jasno, ani desítky emailů a 1* hodnocení nás nedonutily změnit název našeho podniku, proto už nám nepište, že bychom to měli udělat, je to zbytečné.

Ano víme, kdo byl Pablo EscoBar, ano víme, co dělal a ano víme co prodával!

Proč tedy Pablo EscoBar? .

Stejně jako on, tak i my vsadili na to nejdůležitější, čímž je bez pochyb kvalita. U Pabla to bohužel byla kvalita kokainu, u nás je to kvalita burgerů, koktejlů a v neposlední řadě služeb personálu. Dokonce i cíl naší cesty se neliší. Stejně jako Pablo děláme všechno proto, aby každý kdo ochutná naše prvotřídní zboží, byl ihned závislý. Likvidace lidí? V tom jsme opravdové jedničky. Nejeden host po návratu domů na otázku své drahé polovičky “KDO TĚ TAK ZLIKVIDOVAL” odpověděl “Noooooo přecé Pablo EscoBar”.

Nakonec musíme podotknout, že neuctíváme drogy, vraždy ani jinou kriminální činnost, kterou se Pablo Escobar za svoji éru proslavil.
S pozdravem tým Pablo EscoBar

DÁREK, KTERÝ POBAVÍ A MÁ SMYSL!

JAK SE STÁT BARMANEM NA SVÉ VLASTNÍ PÁRTY

Poslední volná místa v prodeji, nyní si můžeš vybrat ze dvou termínů.

1. KURZ 13.11.2016
2. KURZ 11.12.2016

O co vlastně jde.
Návod jak se stát barmanem na vlastní párty je pro všechny milovníky grilovaček, domácích párty a ty, kteří by si rádi koktejly připravovali sami doma. Na tomto kurzu se jednoduše, zábavně a rychle naučíte know-how jak vstoupit do světa koktejlů aneb jak za pár peněz a z mála surovin ozvláštnit jakoukoliv událost. Tento základní kurz je zaměřen také na použití alternativního vybavení – když nemáte speciální barmanské náčiní.

Líbí se ti myšlenka strávit den s naším barmanem v záplavě koktejlů? Chceš udělat někomu radost a darovat něco neobvyklého?

 

Pin It on Pinterest